ZYSKAJ PRZEWAGĘ KONKURENCYJNĄ, DZIĘKI SZKOLENIOM, TESTOM ORAZ NIEZBĘDNYM PRZYGOTOWANIOM

Akademia zarządzania kryzysowego przygotuje Twoją firmę
do skutecznych działań!

AKADEMIA ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

Akademia zarządzania kryzysowego przygotowuje do zarządzania i odpowiedniego działania w sytuacji zagrażającej ludziom, jak i biznesowi. Szkolenia wdrażające do zarządzania kryzysowego skierowane są do przedsiębiorstw z sektora prywatnego oraz gmin. Oparte są o praktyczne ćwiczenia, sprawdzone procedury, instrukcje i regulacje prawne. Przygotowują pracowników oraz kadrę kierowniczą do potencjalnych zagrożeń w sytuacjach kryzysowych.

W przyszłości nabyta wiedza i umiejętności pomogą w podejmowaniu skutecznych czynności, które zminimalizują ryzyko pojawienia się kryzysu, czy wystąpienia poważnych jego konsekwencji.

Podczas przygotowania do firm z sektora prywatnego zostanie m.in.: przeprowadzona analiza ryzyka związanego ze specyfiką prowadzonej działalności, sporządzone scenariusze sytuacji kryzysowych, procedur oraz instrukcji działania podczas wystąpienia określonego incydentu, wdrożona metodologia budowania zespołów kryzysowych, by osiągnąć gotowość do zarządzania kryzysowego.

Szkolenia dla gmin obejmują m.in takie kwestie jak: efektywne budowanie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w procesie zarządzania kryzysowego, analiza ryzyka związanego ze specyfiką danej gminy, scenariusze, instrukcje oraz procedury sytuacji kryzysowych.

NAPISZ DO NAS

ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE W CIĄGU 24 H

FORMULARZ KONTAKTOWY

  *pole obowiązkowe

  ZESPÓŁ SZKOLENIOWY

  Jarosław Śmigiel

  COO

  Michał Lorenc

  CEO