O NAS

Rozwiązania do zarządzania kryzysowego i compliance w firmach.

O nas

Jako firma Celius działamy w obrębie zarządzania kryzysowego, wspierając firmy w skutecznym zapobieganiu powstałych incydentów. Jesteśmy zespołem specjalistów w dziedzinie zarządzania kryzysowego, komunikacji kryzysowej, compliance oraz prawa.

Chcemy, aby przedsiębiorstwa miały dostęp do najbardziej zaawansowanych i efektywnych narzędzi, szkoleń oraz możliwości wdrożenia skutecznych procedur w celu maksymalnego zwiększenia kontroli nad potencjalnym kryzysem. Zaopatrywanie firm w cyfrowe narzędzie do zarządzania zespołem kryzysowym i organizacją podczas kryzysu to kluczowe obszary naszej działalności. Z tego względu stworzyliśmy aplikację Celius, która usprawnia proces zarządzania kryzysowego w firmach.

Ponadto przygotowujemy przedsiębiorstwa oraz inne organizacje do reakcji na sytuacje kryzysowe oraz do podejmowania odpowiednich działań zgodnych z wdrożonymi procedurami sytuacji kryzysowych.

Naszym priorytetem jest niezakłócony rozwój biznesu naszych Klientów i kontrola nad nim. Stawiamy na bezpieczeństwo i owocną współpracę.

Z nami zapewnisz sobie efektywne zarządzanie kryzysowe!

NAPISZ DO NAS

ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE W CIĄGU 24 H

FORMULARZ KONTAKTOWY

    *pole obowiązkowe